פירסינג באוזן

פירסינג באוזן נחלק לשני סוגי רקמה שונים, רקמה שומנית ורקמה סחוסית. פירסינג בתנוך האוזן מורכב מעור ורקמת שומן.
פירסינג בתנוך מאופיין ברמת כאב נמוכה וזמן ההחלמה קצר יחסית, כחודשיים להחלמה מלאה.

בתנוך האוזן ישנן כמה אפשרויות לניקוב, לדוגמא:
"לוב פירסינג"-"lube piercing", "אוריזונטל לוב פירסינג" -"horizontal lobe piercing"  ו"הרחבות באוזניים "lobe stretching".

כמו כן, באוזן ישנם סוגים מורכבים יותר של פירסינג המצריכים ידע וניסיון. פירסינג אלו העוברים ברקמות של עור וסחוס מצריכים בדיקת כלי דם לפני הניקוב,  בכדי למנוע את הסיכון של קריש דם ההופך לנמק  (מוות של הרקמה) ויוצר עיוות באפרכסת האוזן.
כמו כן, חובה לבצע בפירסינג באוזן עם תכשיט וכל הציוד הנלווה סטרילי  בלבד.(סטרילי = תכשיט או כלי היוצא משקית אוטוקלב עם סימון כהה בגב השקית) **** חובת הבדיקה עליכם, לצערנו לא כל מכוני הקעקועים והפירסינג מקפידים על כך, אל תתפשרו על בריאותכם .

דגש חשוב נוסף!!!
לפירסינג באוזן הינו מסלול זרימת הדם, למעשה מעל גובה הלשון זרימת הדם מגיעה קודם למוח ורק אז ללב, נתון זה יוצר סיכון ממשי לזיהום במוח במידה והתכשיט אינו סטרילי  כהלכה. חיטוי באלכוהול רפואי לא מספיק ואינו מונע זיהום.

זמן ההחלמה של פירסינג בסחוס ארוך, כחצי שנה להחלמה מלאה. על כן חשוב להקפיד על טיפול עיקבי ויסודי .

ברקמה סחוסית של האוזן ישנם סוגים רבים של פירסינג, לדוגמא:
ה"טרגוס פירסינג" – "tragus piercing", "אנטי טרגוס פירסינג"  – "anti trgus piercing", "רוק פירסינג" – "rook piercing", "דייטץ פירסינג" – "daith piercing", "קונץ פירסינג" – "conch piercing", "הליקס פירסינג" – "helix piercing", "אינדסטרייל פירסינג" – "indusrial piercing", "סנג פירסינג" – "snug piercing" ועוד.

 אנו ממליצים לבצע פירסינג באוזן בתכשיט  עשוי טפלון PTFE סטרילי. חומר זה אינו מכיל ניקל (אלגן), גמיש, ניתן לעיקור, קל במשקל, דוחה את הפרשות המוגלה מן הנקב. שימוש בחומר זה מקל בכאב, מוריד נפיחות ומקצר את זמן ההחלמה.
בהצלחה   🙂

 

 

שתף פוסט זה

מאמרים נוספים בנוגע לקעקועים

כלי נגישות

Powered by - Wemake

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור