אורביטל פירסינג

פירסינג – הליקס

הליקס פירסינג – הינו פירסינג הקרוי על שמה של השפה החיצונית של האוזן. רמת הכאב בפירסינג זה נמוכה עקב זמן דיקור קצר.
פירסינג זה נתפס לרוב כפירסינג פשוט אך לא כך הדבר, זהו פירסינג בעל זמן החלמה ארוך כחצי שנה עד שנה ואם אפשרות לסיכונים רבים.
ניתן להתגבר על מרבית הסיכונים כאשר ההליקס פירסינג מבוצע עם עגיל וציוד נלווה מלקחיים ופליירים  שעברו סטריליזציה (עטופים בשקית אוטוקלב עם סימון שהפך מבהיר לכהה). אל תתפשרו אל איכות תכשיט הפירסינג אנחנו ממליצים במידה והתכשיט הרצוי הינו חישוק שיהיה עשוי מטיטניום במידה ותרצו נקודה נמליץ לכם על "ביו פלקס" או "טפלון". בנוסף, בפירסינג זה מאוד חשוב לבדוק את רישות כלי הדם וכמובן לא לפגוע בהם.

***פירסינג ההליקס  בשל מיקומו החיצוני באוזן נוטה "לקבל מכות", החולצה לפעמים "נתקעת בו", ישנים עליו, המסרק "פוגע בו" וכו'. מיקרים לא רצויים אלו לצערנו מאריכים את זמן ההחלמה  על כן, יש להקפיד, להיות מודעים ולהיזהר. במקרה של נפיחות מוגזמת אודם ואו חום מקומי של האוזן, יש להגיע מיד ליעוץ עם פירסר בסטודיו סייבר טאטו.

במידה ואתם עם ראש פתוח, הליקס קדמי נמוך הוא הפירסינג בשבילכם. יש לו מספר יתרונות על ההליקס הרגיל הראשון והחשוב ביותר הוא העובדה שאין עליו לחץ בשינה והוא לא נוטה "לקבל מכות".
דבר

לסיכום, כל מבצעי ההליקס פירסינג צריכים להיות מאוד אחראיים על הטיפול.

*****לצערנו  הליקס פירסינג מבוצע לפעמים באקדח במקומות שלא מבינים עניין וכל החשוב להם זה כסף ולא בריאות הלקוח. אקדח למה לא בסחוס ?

 

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מאמרים נוספים בנוגע לקעקועים

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור