קונטץ' פירסינג באוזן

קונטץ' פירסינג

"קונטץ' פירסינג" כל מה שחשוב לדעת 
השם קונטץ' מגיע מהמילה באנגלית 'קונכיה' וזאת בזכות הדימיון לחלק הזה של סחוס האוזן. זהו מיקום מאוד מרכזי באוזן וניתן לבצע בו ניקוב אחד או מספר של ניקובים. רק במקרים נדירים לא ניתן לבצע פירסינג בקונטץ'. הניקוב הראשוני יתבצע אך ורק עם תכשיט מסוג לבראט או ברבל והכוונה היא שרואים בצד הקידמי נקודה. (לא חישוק). צוות הפירסרים שלנו בסטודיו סייבר טאטו לעולם לא יבצע קונטץ' עם תכשיט מסוג חישוק מההתחלה, מפני שזה יכשיל טוטאלית את ההחלמה ויגביר מאוד את הסיכויים לסיבוכים רציניים. 
כמו רבים אחרים הקונטץ פירסינג נחשב לפירסינג יוניסקס ועל כן פופולארי בקרב גברים ונשים כאחד. הקונטץ' נחשב לעגיל למתקדמים מכיוון שצריך מאוד להשגיח על הצד שאנחנו לא רואים. בסחוסים וכמובן גם בקונטץ' אספקת דם נמוכה יחסית לאספקת הדם ברקמות אחרות , פרמטר שמאתגר את הגוף בזמן ההחלמה. 

שאלות נפוצות :

האם קונטץ' פירסינג כואב?

למרות ההיבט הפסיכולוגי והנראות של המקום, הכאב ברמה בינונית ומאוד מזכיר את הכאב בעשייה של ה"טראגוס פירסינג", "הליקס פירסינג" וכדומה. כך שאם עברתם פירסינג בסחוס האוזן תדעו למה לצפות, ולמי שהקונטץ' פירסינג הוא הפירסינג הראשון, תורידו את הרמת הלחץ, לרוב התגובה של הלקוחות שלנו היא:  "מה זהו?? ציפיתי ליותר".

בשל המיקום האסטרטגי באוזן נוח לפירסרים לבצע את הניקוב, והניקוב מתבצע במהירות גבוהה כך שרמת הכאב בעשיה יחסית נמוכה עד בינונית.

כמה זמן עד שהקונטץ' פירסינג מחלים ?

זמן החלמה משתנה מאדם לאדם. החל מ-3 חודשים ועד 12 חודשים. הכל קשור לרמת ההשקעה שלכם בטיפול הפירסינג. חשוב לזכור!  גם אם מהצד הקדמי הקונטץ' נראה נהדר זה לא אומר שהוא סיים את תהליך ההחלמה, על כן חשוב לא להפסיק את הטיפול שניתן לכם בסטודיו. חודשיים טיפול לפחות. בכל שלב ניתן להתייעץ עם פירסר מקצועי לגבי מצב ההחלמה. 

האם קונטץ' פירסינג מסוכן ?

כמו בכל פירסינג ויתרה על כך פירסינג בסחוס הסיכויים לזיהום ולצלקות עקב החלמה לא נכונה קיים וממשי. כמו כן, חובה על הפירסר בפירסינג זה לבדוק לפני ביצוע סימון כניסת המחט את רישות כלי הדם באיזור בכדי שלא לפגוע בהם. פגיעה בכלי הדם עלולה להוביל לסיבוך עד כדי נמק באוזן.
אל חשש, בסייבר טאטו מובילים את החזית בתחום בטיחות הפירסינג ואנחנו נבדוק כל פרמטר אפשרי . זוויות, רישות כלי דם, התאמה נכונה לתכשיט וכדומה.

כללים חשובים שיעזרו לקונטץ' שלכם להחלים נכון

אל תגעו עם הידיים בפירסינג החדש. נגיעה בידיים מבטיחה זיהום בקונטץ'. אנא טפלו אך ורק עם מקלוני אוזניים.

לפני שינה תקפידו לדחוף את התכשיט קדימה כך שצידו האחורי נוגע באוזן. כך לא יהיה לחץ מיותר בזמן השינה. 

השתדלו לא לישון על הפירסינג החדש. כפי שציינו קודם לחץ מקומי יוצר סיבוכים מיותרים. כמו כן תקפידו להחליף מצעים בתדירות גבוהה, בדגש על הציפית של הכרית. זאת בכדי לצמצם את כמות החיידקים המזיקים בסביבתכם.

היזהרו עם האוזניות שלכם. בימים הראשונים אנחנו מבקשים שתמנעו מאוזניות לחלוטין. הפעלת לחץ על כל פירסינג חדש גורמת לטראומה באזור ועלולה לעורר סיבוכים. אוזניות  גדולות נוטות להפעיל לחץ על הקונטץ' החדש. אפילו לחץ קטן לאורך זמן יכול ליצור בעיות. אנחנו ממליצים להימנע מאוזניות גדולות המקיפות את כל האוזן. וממליצים לעבור לאוזניות הנכנסות לתעלת השמיעה, רק במידה והם לא נוגעות בקונטץ'. 

אל תזיזו את התכשיט בזמן ההחלמה, בפירסינג בסחוס החשיבות גבוהה יותר מאשר בפירסינג ברקמה אחרת. הזזת התכשיט גורמת לטראומה לעור ומאיטה את זמן ההחלמה.

החלפת תכשיט בקונטץ'. אפשרי לתכשיט אחר בצורת נקודה לאחר חודשיים לפחות. לגבי החלפה לחישוק מומלץ להמתין לפחות שישה חודשים.

תכשיטים וסטייל
לגבי עובי וקוטר של התכשיט סימכו עלינו שנתאים את התכשיט במדוייק לפרופורציות הנכונות של המיקום.
לגבי הסטייל של התכשיט. בסטודיו סייבר טאטו מבחר עשיר של תכשיטי פירסינג עשויים זהב 14 קראט סטרילים שאיתם נוכל לבצע עבורכם את הניקוב. כמו כן, בסטודיו סייבר טאטו קיים מגוון ענק של תכשיטים העשויים מטיטניום, סרג'קל סטיל וטפלון.

קונטץ' פירסינג מחיר:
ניקוב + תכשיט עשוי "סרג'קל סטיל" : 150 ש"ח
ניקוב + תכשיט עשוי "טיטניום" : 220 ש"ח
ניקוב + תכשיט עשוי "טיטניום" מצופה בצבע זהב : 240 ש"ח
וכמובן אגף תכשיטי היוקרה של "סייבר טאטו" העשויים זהב 14 קראט : 600 ש"ח ומעלה תלוי בתכשיט עצמו

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מאמרים נוספים בנוגע לקעקועים

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור