אלמוג שם טוב בעלים של סייבר טאטו ופירסר הבית

אלמוג שם טוב

בן 38 נשוי +2 תושב ראשון לציון. מייסד ובעלים של סטודיו סייבר טאטו ומתמחה בפירסינג מעל 21 שנים, עוסק באמנות הצילוק ודרמל אנקור מעל 12 שנים.
חידש ומינף את ענף הפירסינג בישראל. ייבא לראשונה את הדרמל אנקור לארץ ופיתח מספר שיטות עבודה מתקדמות המשמשות כיום את מיטב הפירסרים ברוב מכוני הקעקועים ופירסינג.

אלמוג דוגל בראש ובראשונה במתן שירות יעיל ואינפורמטיבי ללקוחותיו, כל לקוח שנכנס לחדרו מקבל את מיטב הידע הנחוץ לו/ה להבנת תהליך הפירסינג, סוגי המתכות המתאימות לאותה הסיטואציה וכמובן שירות סופר סבלני מקצועי ואדיב. חייבים לציין שרוב לקוחותיו הינם לקוחות חוזרים שפשוט לא מוותרים על רמת שירות ואיכפתיות כמו שלאמוג מעניק להם.
Once you go Cyber you never go back

רמת שירות גבוהה ואיכותית זו מנטרה שחוזרת על עצמה בסטודיו סייבר טאטו ומשתקפת במיטב אנשי הצוות מקצועיים ומגוונים. בסטודיו סייבר טאטו עובדים 5 מקעקעים בעלי סגנון ייחודי ובעלי ניסיון של שנים בענף, ופירסר נוסף שעובד יחד עם אלמוג. כל אחד ואחת נבחרו בקפידה על מנת להעניק ללקוחות הסטודיו את הקעקועים והפירסינג הטובים ביותר עם רמת שירות בגובה העיניים, סבלנות ואיכפתיות ולהעביר ללקוחותינו את החוויה הטובה ביותר וזיכרון חיובי לחיים.

 

[elfsight_instagram_feed id="1"]

האמנים

Artists

התמחות : פירסר
התמחות : אבסטרקטית, טראש וקליגרפיה.
התמחות : רישום, צבעי מים, קאברים
התמחות : טלפונים ומילים :]
WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור