האמנות זו הנשמה של האנושות

About

קעקועים ופירסינג בראשון לציון סייבר טאטו הוקם ומנוהל ע"י אלמוג שם טוב, בעל ניסיון רב בענף. זהו מכון הקעקועים הראשון והיחיד בישראל ששילב יד ביד את עולם הקעקועים וההייטק. הסטודיו הוקם בראשון לציון ברח' רוטשילד 119 בשנת 2007 והיה הראשון מסוגו בארץ שהפעיל מסכי מגע משוכללים (למי שזוכר, לא היה סמארטפונים פייסבוק או אינסטגרם.) שכללו את כל הקטלוגים של הסקיצות והפכו את החוויה לדיגיטלית ולמתקדמת, נוחה ומהירה. הרעיון היה לא עוד קטלוגים מיושנים, כבדים ולא נוחים לשימוש, אלא קידמה טכנולוגית ואמנותית תחת קורת גג אחת. 

כיום, 13 שנים אחרי, כשהמסכים מחוברים לכל אחד ואחת מאתנו לווריד גם המקעקעים מצויידים בטאבלטים ברמה הגבוהה ביותר שאתם מבצעים עיצובים מקוריים וגם הדמיות ממוחשבות, למעשה תוכלו לראות את הקעקוע על גופכם לפני שביצעתם אותו, בסייבר טאטו מספר אמני הקעקועים לכל אחד ואחת מהם סגנון שונה וייחודי , ניסיון עשיר ותיק עבודות רציני. לא עוד סקיצות ממוחזרות שרואים על כולם בים אלא סקיצות אישיות אינדיבידואליות מותאמות אישית לך ורק לך. 

קעקוע הוא לא חולצה קצרה וגם לא מכונית שמחליפים כל כמה שנים, אלא יצירת מופת הנשארת לנצח עליך. אנחנו מקדישים את הזמן והיצירתיות שלנו לעיצובים מקוריים ומושקעים לכל אחד ואחת, יחד עמך ניצור את הקעקוע המושלם עבורך שיהיה רק שלך. אתם מוזמנים להתרשם מגלריות הקעקועים שלנו.

בתחום הפירסינג סטודיו סייבר טאטו לקח חלק פעיל בשינוי לטובה של התחום. החל מנושא הסטריליזציה והנהלים הקשורים ועד לטכניקות ניקוב מתקדמות. בניהם דרמל אנקור וסרפס פירסינג.
כמו כן בסטודיו מבחר עצום של תכשיטי פירסינג יחודיים עשויים זהב 14 קארט. בכדי להמנע מהמתנה ארוכה לפירסינג בסטודיו. ניתן להרשם לתור באפילקציה בשם "skeeper".


האמנים

Artists

התמחות : פירסר
התמחות : אבסטרקטית, טראש וקליגרפיה.
התמחות : רישום, צבעי מים, קאברים
התמחות : טלפונים ומילים :]

סייבר טאטו בתקשורת

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור