האמנות זו הנשמה של האנושות

About

סייבר טאטו בראשון לציון הוקם ומנוהל ע"י  אלמוג שם טוב, בעל ניסיון רב בענף, זהו מכון הקעקועים הראשון והיחיד בישראל ששילב יד ביד את עולם הקעקועים וההייטק. הסטודיו הוקם בשנת 2007 והיה הראשון מסוגו בארץ שהפעיל מסכי מגע משוכללים (למי שזוכר, באותה השנה מסכי מגע עוד נחשבו לייחודיים ולא היו נפוצים כמו היום.) שכללו את כל הקטלוגים של הסקיצות והפכו את החוויה לדיגיטלית ולמתקדמת, נוחה ומהירה. הרעיון היה לא עוד קטלוגים מיושנים, כבדים ולא נוחים לשימוש, אלא קידמה טכנולוגית ואמנותית תחת קורת גג אחת. 

כיום, 13 שנים אחרי, כשהמסכים מחוברים לכל אחד ואחת מאיתנו לוריד ולכולם יש נגישות מטורפת לסקיצות ולדוגמאות אינסופיות של קעקועים, בסייבר טאטו חמישה אמני הקעקועים לכל אחד ואחת מהם סגנון שונה וייחודי , ניסיון עשיר ותיק עבודות מפציץ. לא עוד סקיצות ממוחזרות שרואים על כולם בים אלא סקיצות אישיות אינדיוידואליות מותאמות אישית לך ורק לך. 

קעקוע הוא לא חולצה קצרה וגם לא מכונית שמחליפים כל כמה שנים, אלא יצירת מופת הנשארת לנצח עליך. אנחנו מקדישים את הזמן והיצירתיות שלנו לעיצובים מקוריים ומושקעים לכל אחד ואחת, יחד עמך ניצור את הקעקוע המושלם עבורך שיהיה רק שלך.

  1. אתם מוזמנים להתרשם מגלריות הקעקועים שלנו והאמנים המקסמים גם.

האמנים

Artists

התמחות : פירסר
התמחות : ראליזם . יפני. קאברים
התמחות : אבסטרקטית, טראש וקליגרפיה.
התמחות : רישום, צבעי מים, קאברים
התמחות : טלפונים ומילים :]

סייבר טאטו בתקשורת

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור