טראגוס פירסינג

טראגוס פירסינג

"טראגוס פירסינג" כל מה שחשוב לדעת 
פירסינג הטראגוס ממוקם בסחוס האוזן שבקדמת תעלת השמיעה. בהרבה מהמקרים המיקום של הטראגוס מזכיר מעט צורת משולש עם קודקוד מעוגל. מבנה הטראגוס משתנה מאדם לאדם. לחלקנו הטראגוס גדול ובולט ולחלקנו כמעט ואין את הסחוס הזה באוזן.
המיקום המרכזי והבולט של הטראגוס מעניקים לפירסינג הזה במה מרכזית באוזן, לכן זה כמעט לא משנה איזה תכשיט תבחרו, בין עם זו פרסה, חישוק או נקודה הפירסינג יהיה בולט לעין וימשוך את תשומת ליבם של הסובבים אתכם.
טראגוס פירסינג , כמו רבים אחרים נחשב לפירסינג יוניסקס ועל כן פופולארי בקרב גברים ונשים כאחד.

הטראגוס פירסינג נחשב לפירסינג רגיש במיוחד בשל קרבתו הפיזית לתעלת השמיעה מה שהופך אותו לחשוף לחיידקים הנושאים תאי עור מתים ושעוות אוזניים. בנוסף ובכללי, לסחוסים ישנה אספקת דם נמוכה יותר מאזורים בשרניים יותר, תכונה שמוסיפה ליתר רגישותו של הטראגוס פירסינג להפוך עוד יותר לאיזור פוטנצאלי לזיהומים ולצלקות.  מסיבות אלו מומלץ להקפיד עוד יותר בטיפול פירסינג זה מאשר סוגים אחרים של פירסינג.

שימו לב, הטראגוס פירסינג אינו מתאים לכל אחד, אך אל תוותרו עדיין,  הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על טראגוס פירסינג כדי שתוכלו להחליט אם זה הפירסינג עבורכם.

כללים חשובים שיעזרו לטראגוס שלכם להחלים נכון

אל תגעו עם הידיים בפירסינג החדש. נגיעה בידיים מבטיחה זיהום בטראגוס. אנא טפלו אך ורק עם מקלוני אוזניים.

היזהרו עם האוזניות שלכם. הפעלת לחץ על כל פירסינג חדש גורמת לטראומה באזור ועלולה לעורר סיבוכים. האוזניות נוטות להפעיל לחץ על הטראגוס החדש. אפילו לחץ קטן לאורך זמן יכול ליצור בעיות. אנחנו ממליצים להימנע מאוזניות קטנות הנכנסות לתעלת השמיעה, לפחות לכמה שבועות. לגבי אוזניות גדולות שמכסות את כל האוזן. אך ורק אם אין לחץ על הטראגוס. 

השתדלו לא לישון על הפירסינג החדש. כפי שציינו קודם לחץ מקומי יוצר סיבוכים מיותרים. כמו כן תקפידו להחליף מצעים בתדירות גבוהה, בדגש על הציפית של הכרית. זאת בכדי לצמצם את כמות החיידקים המזיקים בסביבתכם.

אל תזיזו את התכשיט בזמן ההחלמה, בפירסינג בסחוס החשיבות גבוהה יותר מאשר בפירסינג ברקמה אחרת. הזזת התכשיט גורמת לטראומה לעור ומאיטה את זמן ההחלמה.

שימרו על ניקיון האוזן. שעוות אוזניים קיימת כדי לשמור על האוזן נקייה מחיידקים וחומרים זרים אחרים שעלולים להזיק לעור התוף. זה עוצר גופים מזיקים. פירוש הדבר ששעוות האוזן מלאה בדברים שאינכם רוצים ליד הפירסינג שלכם. כשאתם מנקים את הפירסינג עשו זאת בזהירות. כמו כן וודאו שאתם שומרים על ניקיון תעלת האוזן.

החלפת תכשיט בטראגוס. לאחר חודשיים לפחות.


תכשיטים וסטייל
לגבי עובי וקוטר של התכשיט. סימכו עלינו שנתאים את התכשיט במדוייק לפרופורציות הנכונות של המיקום.
לגבי הסטייל של התכשיט. בסטודיו סייבר טאטו מבחר עשיר של תכשיטי פירסינג עשויים זהב 14 קראט, סטרילים שאיתם נוכל לבצע עבורכם את הניקוב. בסטודיו סייבר טאטו קיים מגוון ענק של תכשיטים העשויים מטיטניום, סרג'קל סטיל וטפלון.
התכשיטים לטראגוס מגיעים בצורת חישוק, פרסה ונקודה.


שאלות נפוצות:

האם טראגוס פירסינג כואב ?

למרות שהסחוס בטראגוס עבה יותר מרוב הסחוסים האחרים באוזן, הוא לא יותר כואב מהליקס פירסינג או מרוק פירסינג וכדומה. במידה וכבר יש לכם אחד מהפירסינג האחרים בסחוס האוזן אתם כבר יכולים לדמיין את רמת הכאב, אך חשוב מאוד לציין שהגורם שהכי קובע את רמת הכאב בפירסינג זה הוא משך זמן הדיקור. למעשה ככל שהפירסר מיומן יותר כך רמת הכאב תפחת. דבר נוסף, בשל קרבתו של הטראגוס פירסינג לתעלת השמיעה יש סיכוי לא רע שתשמעו את המחט בזמן הניקוב. זה ממש לא נורא אבל הרבה יותר קל לעבור את הפירסינג הזה כשאתם מכירים ויודעים למה לצפות.

כמה זמן עד שהטראגוס פירסינג מחלים ?

זמן החלמה משתנה מאדם לאדם. החל מ-3 חודשים ועד 12 חודשים. הכל קשור לרמת ההשקעה שלכם בטיפול הפירסינג. חשוב לזכור!  גם אם חיצונית הטראגוס נראה נהדר זה לא אומר שהוא סיים את תהליך ההחלמה, על כן חשוב לא להפסיק את הטיפול שניתן לכם בטרם עת. בכל שלב ניתן להתייעץ עם פירסר מקצועי לגבי מצב ההחלמה.

האם טראגוס פירסינג מסוכן ?

ישנם הרבה מיתוסים שטראגוס פירסינג פוגע בשמיעה, שיכול לפגוע בעצבים שבסביבת הסחוס, בפנים, בשיווי המשקל וכו'. למעשה ישנם עצבים המגיעים מהמוח לכיוון הפנים, אבל הם עוברים מתחת לסחוס הטראגוס כך הסיכוי לפגיעה עצבית מאוד נמוך.
פגיעה בשמיעה נוצרת אך ורק במקרים נדירים בהם הטראגוס לא נוקב כראוי או שנוצר זיהום שכלל נפיחות רצינית. על כן מאוד חשוב לבחור בסטודיו רציני שמקפיד על כל הכללים ושומר על רמת סטריליות גבוהה. כמובן לוודא שהפירסר שמבצע את הפירסינג בעל ניסיון ומקצועי.

אנחנו בסטודיו סייבר טאטו בודקים את זווית הטראגוס ואת גודל תעלת השמיעה, למעשה זה הפרמטר שיקבע האם נסכים לבצע למענכם טראגוס פירסינג או שזה לא הפירסינג עבורכם.


טראגוס פירסינג מחיר:
ניקוב + תכשיט עשוי "סרג'קל סטיל" : 150 ש"ח
ניקוב + תכשיט עשוי "טיטניום" : 220 ש"ח
ניקוב + תכשיט עשוי "טיטניום" מצופה בצבע זהב : 240 ש"ח
וכמובן אגף תכשיטי היוקרה של "סייבר טאטו" העשויים זהב 14 קראט : 500 ש"ח ומעלה תלוי בתכשיט עצמו.

הוראות טיפול בטראגוס פירסינג

 

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מאמרים נוספים בנוגע לקעקועים

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור