פירסינג עשוי זהב 14 קראט

תכשיטים עשויים זהב קיימים כבר מאות שנים מאז ועד היום המשיכה לתכשיטים עשויים זהב לא ירדה. ההפך הוא הנכון הדרישה לתכשיטים איכותיים עשויים זהב רק עולה בעיקר בעולם הפירסינג. מי שמכיר אותנו יודע שאנחנו מחויבים לספק לכם תכשיטי זהב ברמה הגבוהה ביותר ללא פשרות על רמת גימור. וממליצים לבצע את רוב סוגי הפירסינג בזהב 14 קראט. זהב 14 קראט גם בריא ומתאים לרגישים לנו וגם זה ה ס ט י י ל. בסטודיו זמינים לכם מאות סוגי פירסינג סטריליים עשויים זהב 14 קראט שאיתם תוכלו לבצע את הניקוב. ככה לא תתפשרו על מראה או בריאות. וזה אפילו חסכוני במחשבה קדימה. במקום להתחיל עם פירסינג עשוי טיטניום שיעלה לכם סביב 200 ש"ח. ואז להמתין לפחות חודשיים עד שאפשרי להחליף את הפירסינג ואז תקנו פירסינג נוסף שהפעם עשוי זהב 14 קראט בעלות של כמה מאות. דבר נוסף ולא פחות חשוב אנחנו כבר למעלה מעשור מעצבים תכשיטים ייחודיים ובלעדיים מזהב 14 קראט.
מדוע אנחנו מעדיפים לעבוד עם תכשיטי פירסינג עשויים 14 קראט ולא 18 קראט?
אז ככה לידע כללי זהב זו מתכת רכה וגמישה תכונות המאפשרות עיצוב תכשיטים מלאי פרטים.
זהב 14 קראט מכיל 58.3% זהב טהור
זהב 18 קראט מכיל 75% זהב טהור
אתם עשויים לחשוב שכמה שיותר זהב טהור, יותר בריא וטוב. אבל ככל שאחוז הזהב עולה כך גם העדינות והגמישות . מה שהופך את ה18 קראט לפחות עמיד לחיי היום יום.
מדוע אנחנו מעדיפים זהב 14 קראט על פני טיטניום?
טיטניום היא אחת המתכות הפופולריות ביותר המשמשות את תעשיית הפירסינג. הוא לא מכיל סגסוגות, כך שבעלי רגישות למתכות בדרך כלל לא חווים שום גירויים או תגובות ממנה, וזה לא יקר. אם תבצעו פירסינג בסטודיו לפירסינג, סביר להניח שתבחרו פירסינג עשוי מטיטניום מהסיבות המפורטות לעיל.
אמנם פירסינג עשוי טיטניום מומלץ, אך יש לו חסרונות. גוון המתכת הינו כסוף כהה . אין אפשרות לעצב תכשיטים בלעדיים. ובגדול לא ניתן להשוות את היופי והברק. את השיבוצים שתוכלו לקבל בבחירת פירסינג עשוי זהב 14 קראט
שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מאמרים נוספים בנוגע לקעקועים

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור