קעקועים זוגיים

איך אפשר עוד להגדיר זוגיות?, אהבה?, איך שניים בחיבור הכל כך מיוחד ומופלא הופכים לשלם הגדול מסך חלקיו?, כדי לחגוג את הזוגיות שלכם – עצבו קעקוע שהוא רק שלכם, צרו משהו ייחודי לכל אחד אשר כמו הזוגיות שלכם כאשר רואים אותו יחד הוא פשוט מתעצם.

אתם מרגישים בזוגיות כמו מלך ומלכה?, מלך ומלך? או אולי מלכה ומלכה?, למה שלא תקעקעו כתרים תואמים, או אולי סמלי קלפים של מלכים ומלכות.

אולי דווקא כדי ליצור אחידות קבעו עליכם את אותו הקעקוע – אולי על מפרק היד לכל אחד מבני הזוג יונח קעקוע של לב קטן שיסמל את הכוח הטמון באהבה שלכם, אולי קעקועים של "טבעות" תואמות כנישואין רוחניים, או קעקוע של זוגיות מצוירת כמו מיקי ומיני מאוס או אפילו אריק ובנץ.

ניתן גם ליצור חצי קעקוע זוגי כך שכל אחד מבני הזוג "מחזיק" רק בחצי קעקוע לדוגמא – ליצור חצי לב אצל אחד וחציו השני אצל בן הזוג וכאשר מפגישים את האזור בו הקעקוע החצוי עם צדו האחר נוצר מצג שלם של הלב שמחבר אתכם ומצהיר על אהבתכם, או אולי מפתח אצל אחד ומנעול אצל השני, פיסות פאזל תואמות ואולי אף קעקוע המתחיל ביד של אחד ממשיך ביד של האחר, כמו ציפורים המתעופפות מאוהב אחד לאוהב השני.

קעקועים זוגיים, הרעיונות שלכם ודאי יעלו על כל דמיון, היכנסו אלינו וספרו לנו כיצד אתם רואים את הזוגיות שלכם, דומה, שונה ,חצויה המרכיבה שלם?, הפתיעו אותנו ברעיון שנוכל להעלות על הכתב ולצייר לכם כפי שאתם חושבים אותו בדמיונכם.

שתף פוסט זה

מאמרים נוספים בנוגע לקעקועים

כלי נגישות

Powered by - Wemake

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור