קעקועים מוזיקליים

קעקוע של קלטת

לאוהבי המוזיקה שבינכם, ליוצרים, למנגנים, לזמרים לכל מי שמוזיקה היא חלק בלתי נפרד מחייו – האם כאשר אתם מחכים להזמנה במסעדה אתם מתופפים מעט על השולחן, כאשר אתם שומעים משפט או סיפור אתם מיד מרגישים את המנגינה המתלווה אליו גם אם מסופר ללא מנגינה כלל– גם אתם מרגישים שאין משהו אחר שתרצו לעשות חוץ ממוזיקה…זה מחייה, זה מרתק, אין תחליף לתחושה שזה נותן גם ליוצר וגם למאזין.

ספרו לכולם ורשמו על עצמכם כמה תווים – של משהו אהוב – של כלי נגינה אישי, או אולי כמה מילים משיר ש"עושה לך את זה" או אפילו באופן מיוחד איך בעצם המוזיקה נראית בעיניכם – כאדווה על המים או אולי כגלים בים סוער, כרוח נעימה המהווה רקע למזג האוויר או כגשם שמלחין בכל פעם בקצב קצת שונה.

שימו על ליבכם מפתח הסול – שימו על ידכם תווים, שימו בגופכם את המוזיקה שלכם , מיקרופון, תופים או גיטרה, אוזניות, עמדת די ג'יי או גרמופון וכמובן כל דבר אחר האומר לכם מוזיקה (יכול להיות גם ציפור שיר….)הצהירו לעולם כי אתם יוצרים, לכם יש משהו מיוחד – אתם יודעים מוזיקה, אתם חיים מוזיקה ואף נושמים מוזיקה.

מפתח הסול הינו קעקוע פופולרי מאוד ועל כן אנו משתדלים שהקעקוע יהיה כמה שיותר ייחודי עם טוויסט קטן המתאים ללקוח.

אנו "מלבישים" לכל מפתח סול, על פי אופי ורצון הלקוח, פרשנות מיוחדת ואישית שתביא לידי ביטוי את מפתח הסול עם ערך נוסף למשל – לטאה האוחזת במפתח סול – או מפתח סול כעץ עליו יושבות ציפורים, מפתח הסול יכול להיות גם ציפור או דרקון וכן כל פרט שיגרום לקעקוע להיות ייחודי.

שתף פוסט זה

מאמרים נוספים בנוגע לקעקועים

כלי נגישות

Powered by - Wemake

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור