קעקוע ראשון

קעקוע זה חולצה קצרה ולא עוד תכשיט . קעקוע יכול להיות המתנה הכי טובה ומצד שני אכזבה בעייתית. כבר למעלה מ- 15 שנים תחום הקעקועים בארץ אינו נחשב כטאבו. קעקועים מביעים המון עלינו, אהבות, שאיפות, חלומות וזיכרונות. לכל אחד מאיתנו משמעות לקעקוע. יש משפט האומר "התמונה בשבילך המשמעות בשבילי". כיום, זה כבר לא מחזה נדיר לראות מבוגר שנכנס לסטודיו להתקעקע בפעם הראשונה ובחדר לידו מתקעקע צעיר בן 18.  אפשר לומר שזו תקופה בה קעקועים הם צו אופנה ומן הסתם, כל מה שאופנתי מושך.

קעקועים – הדבר שיגרום לכם להיות גאים בעצמכם, היכן שתצעדו תשאירו חותם –אנשים מעריכים קעקועים טובים, הם בהחלט מקבלים כבר את העובדה שהקעקועים הם בעצם "האומנות החדשה", כמו שירה, גם לקעקוע יש אמירה חדה או זורמת, אמירה של כוח או של רכות, מתריס או מקרב, הקעקועים מהווים חלק בלתי נפרד מאישיותו של הנושא אותם – מדגישים את החלקים היפים בו, המיוחדים בו, מדגישים את אשר על ליבו ואת מחשבותיו.

בסטודיו סייבר טאטו אנו נתקלים המון בסוגיית המחיר, כמה עולה קעקוע בגודל כזה וכזה עם או בלי צבעים,  גם אנחנו חיים בישראל ומבינים את השאלות הכל כך נחוצות. ישנם כמה פרמטרים שחבל שלא שואלים,  כמו חברת הצבעים ותוקפם. אנחנו תמיד אומרים, כשהולכים לסופר לקנות מיונז בודקים שני דברים חשובים, תוקף ושם המותג. שני פרמטרים אלו מעידים עבורנו על מחיר המוצר, כך גם בקעקועים ישנם חברות צבעים זולות ומן הסתם לא איכותיות ויש יקרות יותר השומרות על חוזק הקווים והצבע. כמו כן, חשוב לבדוק תוקף. אל תתביישו לבקש לראות את צבעי הקעקועים – יש לשים לב שיהיה שם של החברה וכמובן תוקף.
פרמטר נוסף הקובע את המחיר הקעקועים הוא שעות העבודה המושפעות מכמות הפרטים גודל הקעקוע, מיקומו בגוף וכמות גוונים.

חשוב מאוד להיות שלמים עד כמה שניתן עם הסקיצה שבחרתם ולחשוב על  העתיד ולדמיין את עצמכם עם הקעקוע  גם בעוד 10- 15 שנים. איך המשפחה תגיב, הילדים העתידיים וכו' אבל  לעולם לא להתפשר על חלום כי בכל זאת הקעקוע נשאר עליכם ולא על אף אחד אחר….

לגבי הכאב – זהו חלק בלתי נמנע מהחוויה, רמת הכאב משתנה מאדם לאדם וממיקום למיקום.
בשום פנים ואופן אל תתפשרו על המיקום שחלמתם.

כמו כן, יש לזכור שלא כל סקיצה מתאימה לכל מיקום.
רצוי להיעזר ולהתייעץ בצוות הסטודיו בהתאמת המיקום על הגוף, צוות מומחה ומנוסה ידע לתת תשובות נכונות, מכוונות ובזמן.

קעקוע הוא הליך רפואי לכל דבר ואין לזלזל בו, על כן, יש לבחור ולבחון את סטודיו הקעקועים בקפידה, מראה הכללי, ניקיון הרצפה, ריח, איסור על עישון (עשן ופצע פתוח שווה זיהום). זה הגוף שלכם ולא תרצו לבהות באיזה שרבוט לא מוצלח ולהצטער או במקרה הגרוע לחזור עם פצע מזוהם ולא קעקוע יפה, רצוי לראות את תיק העבודות של המקעקע ולשאול אותו שאלות על ניסיון העבודה שלו.
בהצלחה!

 

שתף פוסט זה

מאמרים נוספים בנוגע לקעקועים

כלי נגישות

Powered by - Wemake

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור