רוק פירסינג

רוק פירסינג

"רוק פירסינג" כל מה שחשוב לדעת 
פירסינג הרוק ממוקם במדף בחלקה העליון של האוזן. בשפה המקצועית "רוק פירסינג" קרוי גם "אנטי הליקס". כמו רבים אחרים נחשב לפירסינג יוניסקס ועל כן פופולארי בקרב גברים ונשים כאחד. אך לצערנו רוק פירסינג לא מתאים לכל אחד ואחת מאיתנו, צוות הפירסרים של  סטודיו סייבר טאטו יבחן לעומק את הסחוס באזור, את צורתו עוביו ואת רישות כלי הדם ורק שנהיה בטוחים שהסיכויים להחלמה טובים נבצע למענכם את הרוק פירסינג.
אצלנו פירסינג זה יבוצע אך ורק עם תכשיט בצורת "בננה" בכדי למנוע לחץ מיותר על הרקמה. לעולם לא יבוצע "רוק פירסינג" עם תכשיט בצורת חישוק או פרסה מהסיבה שפירסינג זה נוטה להתנפח למשך מספר חודשים.
מומלץ וצריך שתשוו את הנפיחות ביחס לאוזן השניה, הכוונה ל'סלפי אוזניים'. במידה ואתם חושדים שהנפיחות אינה סבירה נשמח שתגיעו להתייעצות בסטודיו. כמו כן, אנחנו ממליצים לבצע את ה"רוק פירסינג" מחומרים איכותיים כמו זהב 14 קראט, טיטניום או טפלון (=ptfe – חומר אלסטי שלא מכיל את האלרגן 'ניקל' בכלל).כללים חשובים שיעזרו לרוק שלכם להחלים נכון

אל תגעו עם הידיים בפירסינג החדש. נגיעה בידיים מבטיחה זיהום ברוק. אנא טפלו אך ורק עם מקלוני אוזניים.

היזהרו עם האוזניות שלכם.  הפעלת לחץ על כל פירסינג חדש גורמת לטראומה באזור ועלולה לעורר סיבוכים. אוזניות  גדולות נוטות להפעיל לחץ על הרוק החדש. אפילו לחץ קטן לאורך זמן יכול ליצור בעיות. אנחנו ממליצים להימנע מאוזניות גדולות המקיפות את כל האוזן. וממליצים לעבור לאוזניות קטנות הנכנסות לתעלת השמיעה. בתנאי שהם לא נוגעות בפירסינג החדש !

השתדלו לא לישון על הפירסינג החדש. כפי שציינו קודם לחץ מקומי יוצר סיבוכים מיותרים. כמו כן תקפידו להחליף מצעים בתדירות גבוהה, בדגש על הציפית של הכרית. זאת בכדי לצמצם את כמות החיידקים המזיקים בסביבתכם.

אל תזיזו את התכשיט בזמן ההחלמה, בפירסינג בסחוס החשיבות גבוהה יותר מאשר בפירסינג ברקמה אחרת. הזזת התכשיט גורמת לטראומה לעור ומאיטה את זמן ההחלמה.

החלפת תכשיט ברוק. ניתן להחליף לאחר מינימום חודשיים אך ורק אם וכאשר הנפיחות ירדה לתכשיט אחר בצורת בננה . לגבי החלפה לחישוק או פרסה רצוי להמתין לפחות חצי שנה.תכשיטים וסטייל

לגבי עובי וקוטר של התכשיט. סימכו עלינו שנתאים את התכשיט במדוייק לפרופורציות הנכונות של המיקום.
לגבי הסטייל של התכשיט. בסטודיו סייבר טאטו מבחר עשיר של תכשיטי פירסינג עשויים זהב 14 קראט, סטרילים שאיתם נוכל לבצע עבורכם את הניקוב. בסטודיו קיים מגוון ענק של תכשיטים העשויים מטיטניום, סרג'קל סטיל וטפלון.
התכשיטים לרוק מגיעים בצורת בננה, חישוק, פרסה ונקודה.

שאלות נפוצות:

האם רוק פירסינג כואב ?

למרות שהמיקום פחות פופלארי ואולי נראה מפחיד הוא לא יותר כואב מהליקס פירסינג או מטראגוס פירסינג וכדומה. במידה וכבר יש לכם אחד מהפירסינג האחרים בסחוס האוזן אתם כבר יכולים לדמיין את רמת הכאב, אך חשוב מאוד לציין שהגורם שהכי קובע את רמת הכאב בפירסינג זה הוא משך זמן הדיקור. למעשה ככל שהפירסר מיומן יותר כך רמת הכאב תפחת. 

כמה זמן עד שהרוק פירסינג מחלים ?

זמן החלמה משתנה מאדם לאדם. החל מ-3 חודשים ועד 12 חודשים. הכל קשור לרמת ההשקעה שלכם בטיפול הפירסינג. 

האם רוק פירסינג מסוכן ?

זרימת הדם בסחוסי האוזן נמוכה מה שמקשה מאוד על גופנו את תהליך ההחלמה ומחייב אותכם באחריות עוד יותר גדולה של טיפול מסור.
כפי שציינו קודם לכן הרוק פירסינג נוטה להתנפח. וחשוב לשים לב לרמת הנפיחות. 


 

שתף פוסט זה

מאמרים נוספים בנוגע לקעקועים

כלי נגישות

Powered by - Wemake

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור