Tattoo Covers

קאברים - כיסוי וחידוש קעקועים

"קאבר אפ" (כיסוי קעקועים) לקעקועים הינה טכניקה יעילה נוחה ומוצלחת שנועדה לכסות קעקוע ישן עם קעקוע חדש.
כיסויי הקעקועים החלו כדרך יעילה להעלים כל קשר לעברם הפלילי של אסירים השהו  בכלא.
בדרך כלל מחירו של קעקוע קאבר יקר ממחירו של קעקוע רגיל בשל הקושי והמיומנות הנדרשת מהאמן להסתרה מושלמת של הקעקוע הלא רצוי .
כמובן, רוב האנשים רוצים להימנע ממצב שבו עליהם להסתיר את הקעקוע אך עם זאת, אף פעם אין לדעת איך נרגיש כלפי קעקוע מסוים לאחר מספר שנים. או במקרה הגרוע שהקעקוע בוצע בצורה לקויה, לכן קעקוע cover up הוא אופציה נהדרת. בישראל כיום יש לא מעט מקעקעים בתחילת דרכם שלא עברו הכשרה מספקת ומקעקעים בבתיהם או בסטודיואים קטנים והתוצאה לרוב היא קעקוע לא יפה שלא תוכנן או בוצע כראוי. אצלנו בסייבר טאטו נפח גדול מעבודותינו היא קאברים לקעקועים כאלו. פתחנו שיטות משלנו ואנחנו מתמחים בהרבה סגנונות שנותנים פתרון נהדר לכיסויי קעקועים ינים ומכוערים בניהם קעקועים בסגנון אבסטרקטי הקרוי "טראש", יפני וראליזם

בסך הכל  ישנן שלושה דרכים להתמודד עם המצב:

הראשונה – הסרת קעקוע בלייזר –  אנו לא ממליצים על השיטה זו כיוון שהיא מאוד יקרה, בערך כפול 10 מהמחיר המקורי של הקעקוע שברצוננו להסיר, רמת הכאב בתהליך גבוהה מאוד,  ולרוב התהליך לוקח עשרות מפגשים, והחלק החשוב ביותר התוצאה הסופית לא משביעה רצון, ומשאירה סימנים וצלקות (ברוב המקרים).

והשניה –  שיפוץ וחידוש קעקוע – במקרים בהם אנו אוהבים את הקונספט של הקעקוע הקיים אך רמת הגימור הסופית לא מספקת אותנו או לחלופין הקעקוע התבלה עם השנים וצבעו דהה והתפשט. אנו זקוקים לחידוש שבו אנו "מנקים" את הקעקוע, מחזקים את האוט ליין  ומדגישים את הצבעים. התוצאה לאחר החידוש כמעט תמיד טובה מהמקור, הקעקוע מחודש מדויק ובוהק יותר. דבר נוסף כשאנחנו בסייבר טאטו מחדשים קעקועים אנחנו לרוב מוסיפים רקע ואפקטים מעניינים אחרים. כמו כן משלבים סגנונות אחרים מודרנים יותר לדוגמה קעקועים בסגנון צבעי מים.

השלישית –  קאבר לקעקוע (כיסוי מלא) –  במקרים שאנו לא מרוצים כלל מהקעקוע הקיים שלנו וזקוקים לדרך "להעלימו". ישנה אופציה לקעקע מעל הקיים קעקוע חדש. עלינו לבחור סקיצה יותר גדולה על מנת לקבל כיסוי מושלם.

בסטודיו סייבר טאטו ישנן מספר אפשרויות לכיסוי מלא של קעקוע (קאבר אפ)

* "כיסוי שחור" – צביעה בשחור על הקיים תוך כדי התאמה לצורה ולגודל.

* "לקיחת הבמה"– אנו מחליפים את "מרכז הבמה" ע"י הצבת האובייקט המרכזי בקעקוע החדש ליד הקיים ,והופכים את הישן  לחלק מהרקע של הקעקוע החדש. לדוגמה קעקוע בסגנון יפני שבו הקאבר נהפך לחלק מהגלים שבהם שוחה דג הקוי

* "כיסוי צבעוני"–  הצעד הראשון בביצוע התהליך הוא  בדיקת רמת דהיית הקעקוע הקיים ועל פי כך מחליטים האם
אפשרי בכלל לכסותו ובכמה פעמים.
לרוב מדובר על 2-3 מפגשים, מפני שבמפגש הראשון מבהירים את הקעקוע הישן, במפגש השני מקעקעים את קווי המתאר של הסקיצה החדשה ובמפגש השלישי משלימים את כיסוי הקעקוע.
זו אחת מבני שני דרכים המומלצות על ידנו לבצע כיסוי צבעוני על שחור. והשניה והיא נפוצה יותר היא קונטרסטים חזקים בגוון כהה או שחור ובמקומות שנותרו מחדירים צבע. חשוב לבחור אמן מיומן ומקצועי בעל ניסיון ורמת גימור טובה על מנת לקבל תוצאה טובה ולא יותר גרועה ממה שכרגע קיים.

בעבר ניתן היה לכסות קעקועים אך ורק ע"י כיסוי שחור וגדול.כיום
אמן הקעקועים יכול לכסות את הקעקוע ברמת דיוק מירבית תוך שימוש בהצללה צבעונית חכמה. התוצאה מושלמת כך שלא ניתן להבחין בקעקוע הישן.

תמונות להשראה בגלריית הקעקועים.

כלי נגישות

Powered by - Wemake

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור