דאיית' פירסינג

דאיית' פירסינג

"דאיית' פירסינג" כל מה שחשוב לדעת 
פירסינג הדאיית' ממוקם בסחוס האוזן, אם תניחו את האצבע בתעלת השמיעה, תרגישו קפל סחוס קטן מבצבץ מעל התעלה. הזיזו את האצבע כלפי מעלה וצבטו את המדף הסחוס. זה הוא מיקומו של הדאיית'.
בשל מיקומו האסטרטגי לא רואים אותו במבט חזיתי אלא רק מהצד. מה שהופך אותו לפירסינג האידאלי לאנשים בדרגים בכירים במשרות מסויימות המחייבות לבוש ייצוגי, אך עם זאת כאשר רואים את הדאיית' פירסינג, הוא מפציץ בשל ייחודו.
המיקום המרכזי של הדאיית' מעניק לפירסינג הזה במה מרכזית באוזן, כפי שציינו מעלה, רק מהצד יראו את הפירסינג ולכן לדעתנו ראוי להפציץ בסטייל התכשיט. דאיית' פירסינג כמו רבים אחרים נחשב לפירסינג יוניסקס ועל כן פופולארי בקרב גברים ונשים כאחד.

סיפור מעניין וטאצ' של גאווה יהודית,  שמו האמיתי הוא לא "דאיית' פירסינג" אלא "דעת פירסינג" למעשה בשנת 1992 לקוחה של פירסר מאוד מפורסם (אריק דקוטה) קראה לו בשמו "דעת פירסינג" כשמו כן הוא קשה לאופן ביצועו באופן יחסי, נכוונה שצריך לדעת איך לבצע נכון את הפירסינג. והקטע הכי מגניב בכל הסיפור שהלקוחה למדה יהדות בתיכון ולכן קראה לפירסינג : "דעת פירסינג".
הסיבה לבלבול בין השם הנפוץ לפירסינג זה דאיית' פירסינג לשמו המקורי שמגיע מעברית : "דעת פירסינג". זה דקדוק לא נכון של המילה דעת בשפה האנגלית. 

מעבר לאסתטיקה, רבים טוענים ליתרונות רפואיים בניקוב הדאיית' פירסינג. ברפואה הסינית האיזור הזה נחשב לנקודת לחץ חשובה היכולה לסייע במקרים של כאבי ראש חוזרים ומיגרנות כרוניות. התאוריה מתבססת על לחץ קבוע בנקודה הרצויה כך שכל הזמן מופעלת נקודת הדיקור הזו, מה שמוביל להקלה על הכאב. למרות שתאוריה זו מעולם לא הוכחה רפואית, יש ראיות אנקדוטליות בשפע. בין אם הדאיית' פירסינג מקל במקרים של במיגרנות, או לא הוא נראה מדהים. כמובן, גם לפירסינג הזה יש אתגרים ייחודיים.

הנה כל מה שאתם צריך לדעת על פירסינג דאיית':

שימו לב הדאיית' פירסינג לא מתאים לכל אחד ואחת. אנחנו בסטודיו סייבר טאטו תמיד נבדוק את עובי המדף והמיקום שלו ביחס לאוזן. נתונים אלו ועוד עוזרים לנו לקבל את ההחלטה לנקב את הדאיית' שלכם או לא.לדעתנו פירסינג דאיית'/דעת הוא הפירסינג האולטימטיבי באוזן. מכמה סיבות :
* מיקום מרכזי היוצר איזון ויזואלי.
* רמת כאב נמוכה בביצוע הפירסינג.
* החלמה נהדרת, מכייון שהדאיית' פירסינג מבוצע בחלק העמוק של האוזן ואין עליו לחץ בהחלמה. 
* מגוון רחב של תכשיטים מעוצבים עשויים זהב 14 קראט.כללים חשובים שיעזרו לדאיית' שלכם להחלים נכון

אל תגעו עם הידיים בפירסינג החדש. נגיעה בידיים מבטיחה זיהום בדאיית'. אנא טפלו אך ורק עם מקלוני אוזניים.

היזהרו עם האוזניות שלכם. הפעלת לחץ על כל פירסינג חדש גורמת לטראומה באזור ועלולה לעורר סיבוכים. האוזניות נוטות להפעיל לחץ על הדאיית' החדש. אפילו לחץ קטן לאורך זמן יכול ליצור בעיות. אנחנו ממליצים להימנע מאוזניות קטנות הנכנסות לתעלת השמיעה, וכן להשתמש  באוזניות גדולות שמכסות את כל האוזן. 

אל תזיזו את התכשיט בזמן ההחלמה, בפירסינג בסחוס החשיבות גבוהה יותר מאשר בפירסינג ברקמה אחרת. הזזת התכשיט גורמת לטראומה לעור ומאיטה את זמן ההחלמה.

שימרו על ניקיון האוזן. שעוות אוזניים קיימת כדי לשמור על האוזן נקייה מחיידקים וחומרים זרים אחרים שעלולים להזיק לעור התוף. זה עוצר גופים מזיקים. פירוש הדבר ששעוות האוזן מלאה בדברים שאינכם רוצים ליד הפירסינג שלכם. כשאתם מנקים את הפירסינג עשו זאת בזהירות. כמו כן וודאו שאתם שומרים על ניקיון תעלת האוזן.

החלפת תכשיט בדאיית'. לאחר חודשיים לפחות.

תכשיטים וסטייל
לגבי עובי וקוטר של התכשיט סימכו עלינו שנתאים את התכשיט במדוייק לפרופורציות הנכונות של המיקום.
לגבי הסטייל של התכשיט, בסטודיו סייבר טאטו מבחר עשיר של תכשיטי פירסינג עשויים זהב 14 קראט סטרילים שאיתם נוכל לבצע עבורכם את הניקוב. בסייבר טאטו קיים מגוון ענק של תכשיטים העשויים מטיטניום, סרג'קל סטיל וטפלון.


שאלות נפוצות:

האם דאיית' פירסינג כואב ?

המיקום הייחודי של הדאיית' פירסינג מאלץ אותנו לבצע שינוי מסויים בזוית הניקוב מה שמאריך את זמן הביצוע, אבל תופתעו לטובה מרמת הכאב בזמן הניקוב של הדאיית'. הסוד קשור לשמו האמיתי של הפירסינג "דעת פירסינג" צריך ממש לדעת  איפה בדיוק ואיך לנקב. במיקום הנכון הסחוס מאוד דק, מה שמקל על הכאב בזמן הניקוב ובזמן ההחלמה. למרות הנראות  הוא לא יותר כואב מהליקס פירסינג או מרוק פירסינג וכדומה. במידה וכבר יש לכם אחד מהפירסינג האחרים בסחוס האוזן אתם כבר יכולים לדמיין את רמת הכאב. דבר נוסף, בשל קרבתו של הדאיית' פירסינג לתעלת השמיעה יש סיכוי לא רע שתשמעו את המחט בזמן הניקוב. זה ממש לא נורא אבל הרבה יותר קל לעבור את הפירסינג הזה כשאתם מכירים ויודעים למה לצפות.

כמה זמן עד שהדאיית' פירסינג מחלים ?

זמן החלמה משתנה מאדם לאדם. החל מ-3 חודשים ועד 9 חודשים. הכל קשור לרמת ההשקעה שלכם בטיפול הפירסינג. 

האם דאיית' פירסינג מסוכן ?

הדאיית' פירסינג נחשב לפירסינג רגיש במיוחד בשל קרבתו הפיזית לתעלת השמיעה מה שהופך אותו לחשוף לחיידקים הנושאים תאי עור מתים ושעוות אוזניים. בנוסף ובכללי, לסחוסים ישנה אספקת דם נמוכה יותר מאזורים בשרניים יותר, תכונה שמוסיפה ליתר רגישותו של הדאיית' פירסינג להפוך עוד יותר לאיזור פוטנצאלי לזיהומים ולצלקות.  מסיבות אלו מומלץ להקפיד עוד יותר בטיפול פירסינג זה מאשר סוגים אחרים של פירסינג. ומצד שני יתרון אדיר של הדאיית' פירסינג הוא שאין לחץ בזמן ההחלמה ולא ישנים עליו והוא לא נתפס במסרק וכדומה מה שמקל מאוד על ההחלמה והכאב. 

דאיית' פירסינג מחיר:
ניקוב + תכשיט עשוי "סרג'יקל סטיל" : 150 ש"ח
ניקוב + תכשיט עשוי "טיטניום" : 220 ש"ח
ניקוב + תכשיט עשוי "טיטניום" מצופה בצבע זהב : 240 ש"ח
וכמובן אגף תכשיטי היוקרה של "סייבר טאטו" העשויים זהב 14 קראט : 500 ש"ח ומעלה תלוי בתכשיט עצמו

 


שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מאמרים נוספים בנוגע לקעקועים

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור