הליקס קדמי

forward helix

"הליקס קדמי" כל מה שחשוב לדעת 
באנגלית " forward helix" בעברית  "הליקס קדמי"  .
ממוקם בסחוס האוזן מעל הטראגוס פירסינג. אם תרגישו את קפל ההליקס ותתקדמו עם האצבע לצידו הקדמי תגיעו למיקום הרצוי.
ניתן לחלק את ההליקס הקדמי לשני מיקומים: מתחת לרוק פירסינג או מעליו. אנחנו בסטודיו סייבר טאטו ממליצים לבצע את הניקוב מתחת לרוק פירסינג. נראות הפירסינג וההחלמה טובים יותר. בהליקס הקדמי מאוד נפוץ לבצע שלושה ניקובים. תדמיינו טור של שלושה זירקונים בגדלים שונים מהקטן לגדול. גברים אל דאגה, ישנן המון אופציות לתכשיטים גבריים בפירסינג זה, החל מגולגולת ועד פרסה, חישוק, אבן לבנה, או זירקון גם לכם וכדומה. 

הנה כל מה שאתם צריך לדעת על פירסינג הליקס קדמי :

שימו לב, ההליקס הקדמי פירסינג לא מתאים לכל אחד ואחת. אנחנו בסטודיו סייבר טאטו תמיד נבדוק את עובי המדף והמיקום שלו ביחס לאוזן. נתונים אלו ועוד עוזרים לנו לקבל את ההחלטה האם לנקב את ההליקס הקדמי שלכם או לא.כללים חשובים שיעזרו להליקס הקדמי שלכם להחלים נכון

אל תגעו עם הידיים בפירסינג החדש. נגיעה בידיים מבטיחה זיהום בהליקס הקדמי. אנא טפלו אך ורק עם מקלוני אוזניים.

היזהרו עם האוזניות שלכם. הפעלת לחץ על כל פירסינג חדש גורמת לטראומה באזור ועלולה לעורר סיבוכים. אוזניות  גדולות נוטות להפעיל לחץ על ההליקס החדש, אפילו לחץ קטן לאורך זמן יכול ליצור בעיות. אנחנו ממליצים להימנע מאוזניות גדולות המקיפות את כל האוזן. וממליצים לעבור לאוזניות קטנות הנכנסות לתעלת השמיעה, בתנאי שהן לא נוגעות בפירסינג החדש !

אל תזיזו את התכשיט בזמן ההחלמה, בפירסינג בסחוס החשיבות גבוהה יותר מאשר בפירסינג ברקמה אחרת. הזזת התכשיט גורמת לטראומה לעור ומאיטה את זמן ההחלמה.

החלפת תכשיט בהליקס הקדמי. לאחר חודשיים לפחות.

תכשיטים וסטייל
לגבי עובי וקוטר של התכשיט סמכו עלינו שנתאים את התכשיט במדויק לפרופורציות הנכונות של המיקום.
לגבי הסטייל של התכשיט, בסטודיו סייבר טאטו מבחר עשיר של תכשיטי פירסינג עשויים זהב 14 קראט סטריליים שאיתם נוכל לבצע עבורכם את הניקוב. בסייבר טאטו קיים מגוון ענק של תכשיטים העשויים מטיטניום, סרג'יקל סטיל וטפלון.

 


שאלות נפוצות:

האם פירסינג בהליקס הקדמי כואב ?

רמת הכאב בהליקס קדמי נמוכה עד בינונית. למעשה בזמן הניקוב אנחנו משנים זווית כלפי מטה, בכדי לא לפגוע ב"הליקס פירסינג" מה שגורם לפעמים להרגשה של ניקוב כפול.
הליקס קדמי לא יותר כואב מרוק פירסינג או מהליקס פירסינג רגיל וכדומה. במידה וכבר יש לכם אחד מהפירסינג האחרים בסחוס האוזן אתם כבר יכולים לדמיין את רמת הכאב.

כמה זמן עד שהפירסינג בהליקס הקדמי מחלים ?

זמן החלמה משתנה מאדם לאדם. החל מ-3 חודשים ועד 9 חודשים. הכל קשור לרמת ההשקעה שלכם בטיפול בפירסינג.

האם הליקס הקדמי מסוכן ?

פירסינג זה לא נחשב מהמסוכנים, אך כמו כל פירסינג בסחוס מצריך אחריות גבוהה של טיפול.

שתף פוסט זה

מאמרים נוספים בנוגע לקעקועים

כלי נגישות

Powered by - Wemake

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור