הליקס פירסינג חישוק זהב

הליקס פירסינג

"הליקס פירסינג" כל מה שצריך לדעת 
הליקס פירסינג קרוי על שמה של השפה החיצונית של האוזן. הליקס הינו פירסינג נפוץ, נחשב יוניסקס ופופלארי בקרב הבנים והבנות כאחד. יש תכשיטים שיותר מתאימים לגבר וכמובן המון תכשיטים מעוצבים שיותר יתאימו לבנות. גם זה נתון לבחירה כמובן.
הליקס נתפס לרוב כפירסינג פשוט, אבל זה בכלל לא המקרה. להליקס פירסינג החלמה ארוכה, כחצי שנה עד שנה ועם אפשרות לסיכונים רבים. ניתן להתגבר על מרבית הסיכונים כאשר ההליקס פירסינג מבוצע עם עגיל וציוד נלווה כמו מלקחיים ופליירים  שעברו סטריליזציה (עטופים בשקית אוטוקלב עם סימון שהפך מבהיר לכהה). אל תתפשרו אל איכות תכשיט הפירסינג. בסטודיו סייבר טאטו אנחנו ממליצים על סדרת האיכות שבה תכשיטי הפירסינג עשויים מזהב 14 קראט. כמו כן מומלץ לבצע פירסינג זה בעזרת תכשיטים עשויים מטיטניום, סרג'קל סטיל או טפלון (ptfe). לכל חומר יתרונות וחסרונות. במידה ותרצו נשמח להסביר ולהרחיב בצורה מעמיקה בסטודיו.
הליקס פירסינג לא מתאים לכולם, ישנם אנשים שהשפה החיצונית של האוזן "דבוקה" כך שעובי הסחוס במיקום הרצוי גדול מאוד בהשוואה להליקס סטנדרטי.


כללים חשובים שיעזרו להליקס שלכם להחלים נכון :

אל תגעו עם הידיים בפירסינג החדש. נגיעה בידיים מבטיחה זיהום בהליקס. אנא טפלו אך ורק עם מקלוני אוזניים.

היזהרו עם האוזניות שלכם. הפעלת לחץ על כל פירסינג חדש גורמת לטראומה באזור ועלולה לעורר סיבוכים. אוזניות  גדולות נוטות להפעיל לחץ על ההליקס החדש. אפילו לחץ קטן לאורך זמן יכול ליצור בעיות. אנחנו ממליצים להימנע מאוזניות גדולות המקיפות את כל האוזן. וממליצים לעבור לאוזניות הנכנסות לתעלת השמיעה. 

השתדלו לא לישון על הפירסינג החדש. כפי שציינו קודם לחץ מקומי יוצר סיבוכים מיותרים. כמו כן תקפידו להחליף מצעים בתדירות גבוהה, בדגש על הציפית של הכרית. זאת בכדי לצמצם את כמות החיידקים המזיקים בסביבתכם.

אל תזיזו את התכשיט בזמן ההחלמה, בפירסינג בסחוס החשיבות גבוהה יותר מאשר בפירסינג ברקמה אחרת. הזזת התכשיט גורמת לטראומה לעור ומאיטה את זמן ההחלמה. כשאתם מנקים עם מקלוני אוזניים המנעו עד כמה שאפשר מלהזיז את ההליקס החדש.

החלפת תכשיט בהליקס לאחר חודשיים לפחות וכמובן לאחר התייעצות עם פירסר מקצועי.תכשיטים וסטייל

לגבי עובי וקוטר של התכשיט, סימכו עלינו שנתאים את התכשיט במדוייק לפרופורציות הנכונות של המיקום. כמו שציינו קודם לכן אנחנו בודקים את רישות כלי הדם ולפי זה מסמנים את המיקום הרצוי. 
לגבי הסטייל של התכשיט, בסטודיו סייבר טאטו מבחר עשיר של תכשיטי פירסינג מעוצבים עשויים זהב 14 קראט, סטרילים שאיתם נוכל לבצע עבורכם את הניקוב. כמו כן בסטודיו מגוון מתכות איכותיות נוספות "טיטניום", "סרג'קל סטיל" וטפלון.
התכשיטים להליקס מגיעים בצורת חישוק, פרסה ונקודה. 


שאלות נפוצות :

האם הליקס פירסינג כואב?

במיקום זה הסחוס דק וזמן דיקור הפירסינג מאוד מהיר כך שרמת הכאב נמוכה בניקוב. מאוד מזכיר צביטה.

כמה זמן עד שהליקס מחלים?

זמן ההחלמה משתנה מאדם לאדם, לרוב שלושה חודשים ועד שנה. חשוב לשים לב, בשל מיקומו החיצוני האוזן נוטה לקבל 'מכות', החולצה לפעמים נתקעת בו, ישנים עליו, המסרק פוגע בו וכדומה. מקרים לא רצויים אלו כואבים וגורמים לנפיחות מקומית ואדמומיות ומאריכים את זמן ההחלמה. על כן, יש להקפיד להיות מודעים ולהיזהר. במקרה של נפיחות מוגזמת, אודם ו/או חום מקומי של האוזן, יש להגיע מיד ליעוץ עם פירסר בסטודיו סייבר טאטו.

האם הליקס פירסינג מסוכן ?

כל פירסינג חשוף לזיהומים וסיבוכים. במיוחד סחוסים שבהם זרימת הדם חלשה, והגוף מתקשה בהחלמה. 
בסייבר טאטו אנחנו מקפידים על רמת סטרליות גבוהה ובוחרים את המיקום רק לאחר בדיקת רישות כלי דם באזור, כך שאנחנו מונעים את רוב הסיכונים. 

הליקס פירסינג מחיר:
ניקוב + תכשיט עשוי "סרג'קל סטיל" : 150 ש"ח
ניקוב + תכשיט עשוי "טיטניום" : 220 ש"ח
ניקוב + תכשיט עשוי "טיטניום" מצופה בצבע זהב : 240 ש"ח
וכמובן אגף תכשיטי היוקרה של סייבר טאטו העשויים זהב 14 קראט : החל מ 500 ש"ח .

במידה ואתם עם ראש פתוח, הליקס קדמי נמוך הוא הפירסינג בשבילכם. יש לו מספר יתרונות על ההליקס הרגיל הראשון והחשוב ביותר הוא העובדה שאין עליו לחץ בשינה והוא לא נוטה "לקבל מכות".

*****לצערנו  הליקס פירסינג מבוצע לפעמים באקדח במקומות שלא מבינים עניין וכל החשוב להם זה כסף ולא בריאות הלקוח. אקדח למה לא בסחוס ?

 

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מאמרים נוספים בנוגע לקעקועים

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור