פירסינג בגבה

פירסינג בגבה זהו פירסינג נצחי כל פעם הוא יוצא מהאופנה ואז חוזר בגדול. פירסינג בגבה פופולארי בקרב נשים וגברים. ומתבצע כמעט בכל גיל מילדים בני 16 ועד לנשים בוגרות אין באמת גיל שמגדיר את הפירסינג הזה. ניתן למקם אותו בכל מקום לאורך הגבה, אך בדרך כלל הוא ממוקם ממש מעבר לקשת הגבה. כמו כן אפשרי לנקבו במאוזן מעל הגבה. פירסינג בגבה יבוצע בהתחלה אך ורק עם תכשיט הקרוי "ברבל" המזכיר בצורתו בננה. מבחינה טכנית נחשב "סרפס פירסינג". :פירסינג המבוצע במשטח כמעט ישר שלא עובר מצד לצד של הרקמה. כך שהוא יתרפא קצת אחרת מאשר אזורים כמו האוזניים או האף. בנוסף, הוא נמצא בסיכון גבוה יותר לדחייה, ורוב הסיכויים שפירסינג בגבה לא ילווה אתכם עשורים רבים.

כמה כואב פירסינג בגבה ?
באופן כללי, פירסינג בגבה נמצא די נמוך בסולם הכאב מאשר פירסינג אחר. אתם תרגישו צביטה וקצת לחץ, אבל זה לא אמור להיות שום דבר בלתי נסבל.
אתם עלולים להרגיש יותר אי נוחות ולחוות נפיחות באזור מיד לאחר הניקוב  בשונה מפירסינג אחר. כמו כן ישנה אפשרות לשתף דם מקומי שיחלוף תוך מספר ימים(אין צורך לדאוג) ואבל נשמך להיות אתכם במעקב במידה ויש שתף דם. 

כמה זמן דרוש להחלמה של פירסינג בגבה ?
כחודשיים שלושה זהו זמן ההחלמה הממוצע. במהלך תקופת הריפוי מומלץ להשתדל לא להזיז את הפירסינג וכמובן לא להחליפו.
 
טיפים להחלמה מהירה 🙂
* בשלושה חודשים הראשונה לא לעשות שעווה בגבה. פעולה זו תוביל לנזקים מיותרים ולהחלמה ארוכה יותר. וכן אפשרי למרות שיערות עם פינצטה בזהירות.
* היזהרו בזמן שטיפת פנים וניגוב הפנים עם מגבת.
* הימנעו מאיפור באזור הגבה, איפור יכול להוביל בקלות לזיהום.
* להסתפר בזהירות. זה אולי נראה כמו טיפ מוזר לאחר הטיפול, אבל במיוחד כשחותכים פוני, תכשיטי הפירסינג נלכדים בקלות במסרק. מכיוון שהעור באזור הגבה עדין כל כך, לא קשה        לקרוע את הפירסינג החדש שלכם, מה שעלול להוביל לצלקות קבועות, לדחיית תכשיטים ועוד השלכות מיותרות וכואבות

* מומלץ לבצע פירסינג בגבה עם מתכות איכותיות כגון זהב 14 קראט או טיטניום. בכדי להפחית את הסיכוי לדחיית הפירסינג.


לאחר החלמה ניתן להחליף את התכשיט לצורה אחרת לדוגמה חישוק או פרסה כמו כן אפשרי להחליף תכשיט לקצר יותר כך שיראו אך ורק את הסוגרים. וכמובן יש מגוון גדול של סוגרים מתאימים.


שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מאמרים נוספים בנוגע לקעקועים

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור