קעקועים אולד סקול וניו טרדישנל

קעקוע אולד סקול

"קעקועי אולד סקול" מאופיינים בקקוי המתאר השחורים הבולטים שלהם, בלוקים של צבעים בוהקים אחידים, מינימום הצללות בקעקוע וסגנון אובייקטים מצומצם.
"קעקועי ניאו טרדישיונאל"
 (Neo-traditional )או "ניאו-מסורתי",  שונים מ"קעקועי אולד סקול " (Old-school) במגוון רחב יותר של גוונים, משחק עם עובי קווי המתאר, שימוש באפקט תלת מימד, ומבחר רחב יותר של אובייקטים שחלקם מזכירים סגנון ויקטוריאני, אבני חן, פנינים ועוד.

פנינת היסטוריה
סגנון אומנתי הבולט וניכר בתוך הסגנון האומנתי של "ניאו-טרדישיונל" זה הסגנון "ארט-נובו" שהולך  עד ליפן של כ 300 ויותר שנים אחורה- שנת  1603 יפן סוגרת שעריה בפני כל העולם לשם שימור התרבות היפנית ומצליחה במשימה זו למשך 250 שנים!!! עד שבשנת 1862 לחצים גדולים ממדינות חיצוניות גורמים ליפנים לשגר 40 נציגים לאירופה כדי לדון בפתיחת שעריה לשם החזרת מערך הייצוא וייבוא. באותה תקופה האירופאים היו חמים אש על סחורות הייצוא של יפן בעיקר סחורות האומנות של היפנים קרצה להם והשפיעה  על רוח האומנות האירופאית כולל ואך גוך.
אומנות "ארט-נובו" שהייתה פופולרית בעיקר בשנים 1890-1910  אך ממשיכה לעניין אמנים רבים ברחבי העולם. 
אמני קעקועים הידועים בהצלחתם בסגנון בניאו-טרדישיונאל אנטוני פלמינג, מיס ג'ולייט, ג'ייקוב ווימן, ג'ון טוניק, האנה פלורנס, ואל לובט ועוד..  
 
מוזמנים להתרשם מהגלריה שלנו:

שתף פוסט זה

מאמרים נוספים בנוגע לקעקועים

כלי נגישות

Powered by - Wemake

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור