קעקועים בראשון לציון

גרים בראשון לציון? זכיתם ובגדול   בעיר זו מספר רב של מכוני קעקועים המצעים לכם את שירותם. כצעד ראשון מומלץ לסקור באינטרנט את האופציות הקיימות בפניכם ולהתרשם מתיק העבודות של אותם מכוני קעקועים. בין אם זהו הקעקוע הראשון שלכם, או שמא אתם כבר מנוסים ועליכם מספר קעקועים.
ראו אילו סגנונות של קעקועים מציע המקום. בין האפשרויות הנפוצות – קעקועים אבסטרקטיים, בנקודות, בסגנון צבעי מים, קעקועים יפניים, ניו סקול והרשימה עוד ארוכה. דעו כי מכון המציע מספר רב יותר של סגנונות ישנה סבירות גבוהה כי יהיה בעל המקצועיות הדרושה גם להתאים את הקעקוע הנכון ביותר עבורכם.

באופן כללי ישנם שני סוגים שונים של מכונים לקעקועים:

**הסוג הראשון עובד כפס ייצור במפעל, מגיעים בוחרים ומתקעקעים. לרוב מכוני קעקועים מסוג זה יבצעו קעקועים קטנים יחסית, ובעיקר טרנדים כגון אותיות סיניות, אינפיניטי כוכבים וכו'. שימו לב !בסוג כזה של סטודיו לא תקבלו אזהרה שאולי תצטערו על הקעקוע כשהטרנד יחלוף, אף אחד לא יטרח לומר את דעתו בנושא. אלא רק מחשבה אחת. כסף.

**הסוג השני של המכונים, ביניהם סייבר טאטו, מתמחים בקעקועים בגודל בינוני ומעלה בדגש על ירידה לפרטים, אפקטים מיוחדים ודקויות שיהפכו את הקעקוע שלכם ל"רמה של חו"ל". הדבר מצריך בדרך כלל פגישת יעוץ וזמן לעיצוב הסקיצה. מכונים אלה מייצגים רמה אמנותית גבוהה יותר וכמובן ייחודיות.

אולי יעניין אותכם גם ..
קעקוע ראשון
גלריות קעקועים 

שתף פוסט זה

מאמרים נוספים בנוגע לקעקועים

כלי נגישות

Powered by - Wemake

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור